Serwis i utrzymanie

Świadczymy profesjonalne usługi serwisu i utrzymania systemów zarówno tworzonych przez nas, jak i innych wykonawców.


To, że strona Twojej firmy się wyświetla, a sklep przyjmuje kolejne zamówienia, nie bierze się wyłącznie z programistycznej ekwilibrystyki. Raz postawiony system czy witryna wymagają odpowiedniego zaplecza - serwery HTTP, bazy danych, itp., bez których aplikacja jest co najwyżej ładnie wyglądającym i klikalnym landing page.

Infrastruktura ma jednak to do siebie, że jest dziełem człowieka - zatem z definicji nie jest niezawodna. Pewnego dnia może dojść po prostu do awarii serwera. Godziny, dni, a czasem lata czyjejś wzmożonej pracy mogą pójść na marne, jeśli nie będzie szybkiej reakcji ze strony... No właśnie, kogo?

Ale czekanie na incydenty to jedno - po co czekać, skoro można na bieżąco monitorować sytuację, by uniknąć przestojów w działaniu systemu. Przykładowo: jeżeli prowadzimy sklep, w którym jest rośnie liczba zamówień, w pewnym momencie baza danych z transakcjami może zająć całe przeznaczone jej miejsce. Jeśli administrator zauważy taką sytuację zawczasu, z pewnością uda się wykupić dodatkowe miejsce na serwerze, nim całość padnie na kolana... No właśnie, kto ma tego pilnować?

My wiemy, jak ważne jest działanie "zaplecza" każdego projektu informatycznego - w szczególności tam, gdzie w grę wchodzi zadowolenie Twoich klientów lub sympatyków. Flexmind zajmie się serwisem i utrzymaniem Twojej witryny - zapobiegniemy stratom wizerunkowym i finansowym, jakie przynosi witający zainteresowanych Twoją działalnością błąd 404. Ty po prostu śpij spokojnie wiedząc, że Twoja witryna jest w dobrych rękach.

Stosowane technologie

W naszych projektach używamy tylko najlepszych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami

keyboard_arrow_up Zadzwoń