Bezpłatna wycena

Krótko o nas...

Istniejemy na rynku od ponad dwóch lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w tworzeniu dedykowanych systemów CRM, CMS oraz tworzeniem interfejsu programowania - API w języku PHP. Nic Ci to nie mówi? Nic nie szkodzi, Ty nam mówisz czego oczekujesz, a naszym zadaniem jest sprostać często niełatwym zleceniom.

Zaprojektuj się!

Z naszą pomocą uzyskasz to, co niezbędne dla współczesnego przedsiębiorcy. Solidny wygląd strony to podstawa sukcesu - świadczy ona o tym, że starasz się stworzyć dla swoich Klientów jak najbardziej komfortowe warunki kontaktu, oraz pozwolisz im w ten sposób na efektywniejsze poszukiwania danych na temat produktów, usług, czy informacji o samym siebie. Dbając o te szczegóły możesz mieć pewność, że wzbudzisz zaufanie. Bo pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze!

Zacznij niezobowiązująco!

Zadzwoń lub napisz, a zrobimy dla Ciebie bezpłatną wycenę obejmującą wszystkie szczegóły projektu. Pomożemy uporządkować Twoje pomysły, określić czas i sposób realizacji.

Etapy projektowania

1. Rozmowa

Celem pierwszej rozmowy jest poznanie oczekiwań i ustalenie wszystkich aspektów projektu takich jak wybór technologii, trendów czy charakterystycznych elementów. Na tym etapie na podstawie przekazanych nam informacji przygotowujemy bezpłatną wycenę projektu.

2. Podpisanie umowy

Drugim etapem jest sporządzenie umowy zawierającej wszystkie szczegóły projektu m.in. czas wykonania projektu graficznego, czas realizacji zlecenia, cenę oraz etapy realizacji.

3. Projektowanie

Ten etap jest kluczowym momentem całej transakcji. Na podstawie zebranych informacji tworzymy makiety Twojego produktu. Po zaakceptowaniu ich, przystępujemy do tworzenie na podstawie makiet grafiki.

5. Kodowanie

Wszystko co wykonał grafik musi zostać zmienione w kod zrozumiały dla przeglądatki internetowe, do tego jeszcze trzeba wykonać prace związanę z samych środowiskiem, dzięki któremu Twój projekt będzie widoczny w internecie. Na tym etapie dobieramy hosting, uruchamiamy CMS lub jak to często bywa tworzymy wszystko od podstaw, pod wymagania i założenia jakie zostały ustalone na początku naszej współpracy.

5. Ewentualne poprawki

Przedstawiony projekt zostaje poddany ocenie klienta. Jeżeli wszystko się zgadza przechodzimy do kolejnego etapu. Jeżeli nie, wówczas nanoszę poprawki aż do osiągnięcia zadowalającego efektu końcowego.

6. Finalizacja

Finalizacja jest końcowym etapem całego procesu. Następuje przekazanie gotowej realizacji w ręce klienta. Uruchomienie wykonanego i zaakceptowanego projektu w wybranej domenie i wybranym hostingu.
keyboard_arrow_upZadzwoń