Obsługa stron i sklepów internetowych

Ty prowadzisz swoją firmę, my zajmujemy się utrzymaniem Twojej strony!


W prowadzeniu firmy najważniejsze jest aby skupić się na sprawach naprawdę ważnych. Coś o tym wiemy, dlatego specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy pakiet obsługi informatycznej dla firm. Dzięki naszej ofercie, Ty będziesz mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu a my zajmiemy się obsługą Twojej strony internetowej.

Z czego składa się pakiet

01

Bezpieczeństwo

Zadbamy o to aby Twoja strona lub aplikacja była bezpieczna oraz spełniała wymogi RODO. Doradzimy oraz pomożemy wybrać narzędzia, które gwarantują bezpieczną pracę.

04

Grafika

A może potrzebujesz ulotkę, wizytówkę lub baner na facebooka? Nie ma problemu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie również doradzimy, co i jak zrobić, jaką drukarnię wybrać itp.

02

Aktualizacje

Prowadzisz stronę na WordPressie? Zadbamy o to, aby system CMS oraz wtyczyki były na bieżąco aktualizowane. Stare wersje to utrata bezpieczeństwa.

05

Utrzymanie

Nie znasz się na serwerach? Spokojnie, zajmiemy się również i tym. Wybierzemy najlepszą ofertę oraz skonfigurujemy wszystko tak, abyś Ty mógł spać spokojnie.

03

Modyfikacje

Potrzebujesz dodatkowych modyfikacji? Skorzystaj z naszych programistów i grafików w ramach dostępnych godzin w pakiecie. Ty decydujesz, na co je przeznaczyć.

06

Coś jeszcze?

Jesteśmy po to, aby pomóc Twojej firmie. Daj nam znać, w czym możemy Ci pomóc a napewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie. W końcu jesteśmy partnerami!

Stosowane technologie

W naszych projektach używamy tylko najlepszych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami

keyboard_arrow_up Zadzwoń