Modyfikacje i rozbudowy

Wykonujemy potrzebe klientom modyfikacje i modernizacje systemów, także tych nie wspieranych już przez ich twórców.


Być może masz już własny system - czy to jakiś CMS, czy to własny sklep internetowy - który działa już od kilku lat i w sumie spełnia swoje zadania, ale wypadałoby go trochę... odświeżyć? Albo nagła zmiana przepisów powoduje, że system musi uwzględniać np. nowe podatki?

Migracja na nowy system jest pewnym rozwiązaniem, ale często może okazać się zbyt kosztowna - kupno nowych licencji na oprogramowanie to nie wszystkie ponoszone koszty. Czas i koszt wdrożenia pracowników, którzy już tak przywykli do starych rozwiązań, że poruszają się po starym systemie jak młode gazele a afrykańskim buszu, może okazać się barierą nie do przeskoczenia - szczególnie, kiedy Twój biznes musi działać 24h/dobę. Jeżeli Twój system jest wspierany przez poważnego producenta oprogramowania - to najpewniej odpowiednia łatka do systemu jest w produkcji, od kiedy ogłoszono zmianę przepisów.

Ale co w przypadku, gdy zamówiłeś spersonalizowany system u samodzielnego developera, po którym ślad zaginął i nie odpowiada na maile?

A co, jeśli producent zdążył ogłosić upadłość lub uznał, że nie będzie już wspierał Twojego software'u? Czy to oznacza, że trzeba wyrzucić komputer przez okno w porywie zrezygnowania?

My mówimy NIE - jeśli tylko system opiera się na technologiach, które znamy, będziemy w stanie przeanalizować kod i wprowadzić te poprawki, których najbardziej potrzebujesz. Niezależnie od skali zmian, zrobimy co w naszej mocy, aby Twoi pracownicy i klienci mogli dalej korzystać z dobrze znanego im środowiska, a Ty mógł spokojnie czerpać dalsze korzyści!

Stosowane technologie

W naszych projektach używamy tylko najlepszych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami

keyboard_arrow_up Zadzwoń