Domeny i hosting

Pomożemy w wyborze domeny oraz hostingu, który będzie na miarę potrzeb Twojego biznesu, tak abyś był zadowolony z ponoszonych kosztów.


W obecnych czasach bardzo trudno jest sobie wyobrazić przedsiębiorstwo bez własnej strony internetowej. Oferując nawet najlepsze produkty czy najkorzystniejsze usługi, nikt z nich nie skorzysta, jeżeli nie będziemy widoczni w internecie. W tym celu oferujemy pomoc przy wyborze domeny oraz hostingu, dzięki którym Państwa firma zaistnieje w sieci. Nasze rozwiązania zawsze dobieramy do indywidualnych potrzeb Klientów - od możliwości hostingowe przez personalną nazwę domeny, aż po kwestie obsługi i zarządzania hostingiem i domeną.

Czym jest domena, a czym hosting? To dwa kompatybilne elementy, bez których trudno mówić o własnej stronie internetowej. Domena to - najkrócej rzecz ujmując - adres w sieci. Oferujemy możliwość spersonalizowania nazwy www tak, by była ona charakterystyczna tylko i wyłącznie dla Państwa przedsiębiorstwa, przez co łatwiej i szybciej zostaną Państwo znalezieni zarówno przez stałych, jak i potencjalnych Klientów. Hosting z kolei to przestrzeń na Twoją stronę - coś w rodzaju "wirtualnego magazynu" przechowującego dane składające się na wygląd strony internetowej czy wpisany w nią tekst.

Dzięki zakupowi obu usług w naszej firmie mają Państwo pewność, że zarówno domeny, jak i hosting są ze sobą w pełni kompatybilne, a zastosowane przez nas rozwiązania gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Oferowane przez nas domeny i hostingi nie tylko gwarantują świetne funkcjonowanie i zwiększoną widoczność w sieci - istotnym aspektem jest również atrakcyjna oferta i konkurencyjna cena. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z doradcami - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Stosowane technologie

W naszych projektach używamy tylko najlepszych rozwiązań.
Interpretowany skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji internetowych
Skryptowy język programowania, stworzony przez firmę Netscape, najczęściej stosowany na stronach internetowych
Framework do aplikacji internetowych napisany w języku PHP bazujący na wzorcu Model-View-Controller.
Vue.js należy do rodziny najbardziej popularnych frameworków JavaScript służących do budowania interfejsów użytkownika.
Obok MySQL i Firebird, jeden z trzech najpopularniejszych otwartych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych
System zarządzania relacyjnymi bazami danych.
MariaDB to system zarządzania bazami danych wykorzystujący język SQL

Skontaktuj się z nami

keyboard_arrow_up