Obsługa firm

Ty prowadzisz swoją firmę, my zajmujemy się utrzymaniem Twojej strony!


W prowadzeniu firmy najważniejsze jest aby skupić się na sprawach naprawdę ważnych. Coś o tym wiemy, dlatego specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy pakiet obsługi informatycznej dla firm. Dzięki naszej ofercie, Ty będziesz mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu a my zajmiemy się obsługą Twojej strony internetowej.

Z czego składa się pakiet

01

Bezpieczeństwo

Zadbamy o to aby Twoja strona lub aplikacja była bezpieczna oraz spełniała wymogi RODO. Doradzimy oraz pomożemy wybrać narzędzia, które gwarantują bezpieczną pracę.

04

Grafika

A może potrzebujesz ulotkę, wizytówkę lub baner na facebooka? Nie ma problemu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie również doradzimy, co i jak zrobić, jaką drukarnię wybrać itp.

02

Aktualizacje

Prowadzisz stronę na WordPressie? Zadbamy o to, aby system CMS oraz wtyczyki były na bieżąco aktualizowane. Stare wersje to utrata bezpieczeństwa.

05

Utrzymanie

Nie znasz się na serwerach? Spokojnie, zajmiemy się również i tym. Wybierzemy najlepszą ofertę oraz skonfigurujemy wszystko tak, abyś Ty mógł spać spokojnie.

03

Modyfikacje

Potrzebujesz dodatkowych modyfikacji? Skorzystaj z naszych programistów i grafików w ramach dostępnych godzin w pakiecie. Ty decydujesz, na co je przeznaczyć.

06

Coś jeszcze?

Jesteśmy po to, aby pomóc Twojej firmie. Daj nam znać, w czym możemy Ci pomóc a napewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie. W końcu jesteśmy partnerami!

Stosowane technologie

W naszych projektach używamy tylko najlepszych rozwiązań.
Interpretowany skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji internetowych
Skryptowy język programowania, stworzony przez firmę Netscape, najczęściej stosowany na stronach internetowych
Framework do aplikacji internetowych napisany w języku PHP bazujący na wzorcu Model-View-Controller.
Vue.js należy do rodziny najbardziej popularnych frameworków JavaScript służących do budowania interfejsów użytkownika.
Obok MySQL i Firebird, jeden z trzech najpopularniejszych otwartych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych
System zarządzania relacyjnymi bazami danych.
MariaDB to system zarządzania bazami danych wykorzystujący język SQL

Skontaktuj się z nami

keyboard_arrow_up