Przydatne narzędzia

Z czego korzystamy codziennie i nie tylko

Nazywam się Krzysztof Beielcki i na tej stronie zaprezentuję listę "narzędzi" z których koszystam prowadząc swoją firmę lub które mogę polecić.

Są to rzeczy z różnych dziedzin od programowania po bankowość, czy zarządzanie firmą. Zapraszam do lektury, może i Tobie coś się spodoba.

 

Księgowość

Każdy zastawanie się pewnie czy prowadzić księgowość samemu, czy odsunąć to od siebie jak najdalej. Ja wybrałem to drugie, głównie dzięki podpowiedzią innych "prezesów" firm, że są to najlepiej zainwestowane pieniądze w firmie ;)

Biuro rachunkowe ifirma.pl

Poniżej znajdują się kody do rabatu w wysokości 50 zł, które zostaną przyznane Tobie jeśli do 5 dni od rejestracji, użyjesz któregoś w zakładce "Promocje".

FW2UEYGF6, 9STM7PRMW, 4XQZWDB5Z, 67I1OUWU0, SWDBVG3SM, 74VNOAG6P, PR121LGH4, 15MUF333I, C8PD709YU, ANE8QGWZV, L8DIC13X7, QB7D0WZTE, QYQWCOZO7, KY5IGNHLF, JF6W3I7MZ, R9HSYO6TB, KLWL3B6LD, U7XNWG3WX, XYKPNM6RM, WQRG21J2P, QP1KQBFVJ, FU6EPW9VG, YQDJHU2NO, FEAMEMHNN, 8CT34HSLH, J5M7FTE2K, JTDPZ4M29, 5XHTN2PD0, XRBU2NGA2, HTGV57Z7M, RVF291ZL8, J9IM56485, 7Z3F7SLH7, G544LIHSM, 1XDKDB52F, 9M2M24BFF, FDCMJF637, R015O2JPM, GD2JPTV7J, CRLKJYV4C, 280KBEDBR, ITBO3F7U4, 9ALWZB0QN, 5M4E7W240, 0UOT1I5JA, ZKMQTUKR3, N2ZNPYJRJ, OLXCOX31V, NETWVJXQK, HPD81AWQT

Oprócz kodu musisz jeszcze podać adres email osoby polecającej, w moim przypadku jest to: [javascript protected email address]

Internet

Moje strony, jak i te które tworze na zlecenie muszą gdzieś być ulokowane aby można by było je podziwiać, więc...

Hosting www netmark.pl

Jeszcze się na nich nie zawiodłem, szybka pomoc i rzetelna pomoc techniczna, to główne atuty dla których trwam z nimi od bardzo dawna

Amazon Web Services (AWS) - Cloud Computing Services

Bardzo wymagające projekty osiadają, właśnie tutaj, dlaczego? Tego chyba nie muszę pisać :)

AfterMarket.pl

Dzięki afektowi skali, czyli ilość zarejestrowanych domen dostępną są rabaty, co przekłada się na mniejsze koszta. Domeny też można sprzedać, bo to w końcu giełda domen.

Bankowość

Gdzieś pieniądze trzeba trzymać, a skarpeta w dzisiejszych czasach też nie jest pewna. Konto firmowe jak i konto prywatne (to znacznie dłużej) prowadzone są przez mBank.

 

Jeśli natomiast chodzi o oszczędności to sprawa ma się inaczej, często szukam gdzie można więcej zarobić i siadam z kalkulatorem aby sprawdzić czy na pewno się to opłaca, najczęściej wybieranym przeze mnie bankiem na logowanie nadwyżek budżetowych to Getin Bank.

 

Bardzo fajna alternatywa do płatności i wymiany walut jest Revolut. Całość oparta jest o aplikację działającą w telefonie, a dodatkowo możemy zamówić sobie karte dla swojego konta. Dużym plusem są też inne usługi proponowane przez Revolut jak np. ubezpieczenie medyczne za granicą, czy obsługa kryptowalut.

Szkolenia

Jest to ciężki tamat, ale napewno jak większość programistów, najwięcej uczy się poprzez analizę kodu innych programistów, tutoriale i kursów online.

Udemy

Jedna z największych platform gdzie można korzystać z kursów online, którą chyba niemal każdy zna ;)

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych

Pewnie ze zdziwieniem przeczytałeś powyższy nagłówek, ale tak, polecam to Stowarzyszenie jeśli chcesz też poznać coś więcej niż tylko "komputer". Kiedyś uczestniczyłem w szkoleniach organizowanych przez KSOIN i nie zawiodłem się. Dzięki nim zyskałem nowe kompetencje.

Skontaktuj się z nami

keyboard_arrow_up Zadzwoń